Inginer Proiectant începător (Structură Metalică Industriale)

easy hire

24 октября 2024

Кишинев
Можно без опыта
От 150 000 До 25 000 MDL
Полный день
Университет, институт
На территории работодателя

Suntem în căutare de:

Suntem o companie de construcții industriale metalice, recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în sectorul agro-industrial și comercial.

Căutăm un Inginer Incepător Proiectant (Structură Metalică Industriale) talentat pentru a se alătura echipei noastre din subdiviziunea de proiectare. Suntem gata să investim in instruirea si dezvoltarea ta!

Ce este important pentru noi:

  • Studii superioare în Arhitectură, Construcții sau Inginerie Civilă.
  • Cunoștințe în utilizarea programelor de proiectare precum Revit, SCAD Office, Lira, Tekla sau Advance Steel.
  • Experiența în proiectarea construcțiilor civile și industriale reprezintă un avantaj.
  • O persoană organizată, atentă la detalii și dornică să învețe și să se implice activ.
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare.

Ce oferim:

  • Pachet salarial competitiv, negociabil între 15.000 și 25.000 MDL, ajustat în funcție de experiență și volumul de lucru.
  • Oferim cazare Gratuită în Chișinău!
  • Angajare oficială conform legislației în vigoare.
  • Program de lucru stabil, de la 8:30 la 17:30, 5 zile pe săptămână.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și instruire corporativă.
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă unită, cu proiecte diverse și de portofoliu, desfășurate de peste 10 ani.

Responsabilități:

  • Crearea conceptului structural al obiectelor de construcție.
  • Realizarea modelelor BIM folosind programe precum Tekla, Revit sau Advance Steel.
  • Elaborarea desenelor tehnice pentru compartimente CBA, CM sau CMD.
  • Efectuarea calculelor de rezistență cu programe dedicate (SCAD Office, Lira, SAP2000 – constituie un avantaj).
  • Colaborarea și coordonarea cu celelalte specialități (arhitectură, instalații).
  • Participarea la supravegherea de autor pentru proiectele implementate.

Dacă te regăsești în descriere și ești gata să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău la cv@easyhr.md. Pentru detalii suplimentare, ne poți contacta la 068400744.

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail: cv@easyhr.md
068400744

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть