Office Manager / Suport Administrativ și Relații Clienți

easy hire

23 октября 2024

Кишинев
Можно без опыта
От 12 000 До 18 000 MDL
Полный день
Колледж
На территории работодателя

Suntem în căutare de:

Suntem o companie din Chișinău de construcții industriale metalice, recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în sectorul agro-industrial și comercial. Căutăm un Office Manager / Suport Administrativ energic și polivalent, care să contribuie esențial la susținerea administrativă a companiei.

Ce este important pentru noi:

  • Studii medii sau superioare; studiile juridice constituie un avantaj.
  • Experiența într-un rol similar este preferabilă, dar nu obligatorie.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare.
  • Capacitate de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.
  • Abilități organizatorice și de gestionare a timpului.
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office (Excel, Word, Google Drive).

Responsabilități principale:

  • Pregătirea și transmiterea ofertelor comerciale către potențialii clienți.
  • Crearea și prezentarea materialelor informative și promoționale ale companiei.
  • Introducerea datelor clienților și redactarea anumitor puncte în contractele tipizate ale companiei, în funcție de specificul fiecărui caz.
  • Verificarea exactității datelor introduse în contracte.
  • Colaborarea cu departamentul juridic pentru a asigura corectitudinea și conformitatea contractelor cu normele și reglementările în vigoare.
  • Gestionarea arhivării și păstrării în siguranță a documentelor contractuale.
  • Soluționarea întrebărilor de birou și gestionarea cerințelor administrative zilnice.
  • Recepția și însoțirea/servirea vizitatorilor și clienților.
  • Gestionarea apelurilor telefonice, inclusiv primirea și direcționarea acestora către departamentele relevante.
  • Alte sarcini suplimentare care vor contribui la creșterea ta profesională.

Oferim:

  • Salariu competitiv – de la 12 000 MDL până la 18 000 MDL, ajustat conform experienței și calificărilor.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Evenimente și activități de echipă.
  • Program de lucru de luni până vineri, de la 08:30 la 17:30.

Aplică acum! Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: cv@easyhr.md sau la numerele de telefon: 068 400 744.

Te așteptăm să te alături echipei noastre!

E-mail: cv@easyhr.md
068 400 744

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть