Contabil-șef

Magazinul multibrand de produse cosmetice BEAUTY FACTORY, importator oficial al brandului FLORMAR în Republica Moldova este în căutare de:

Beauty Factory este un lider pe piața produselor cosmetice, cunoscut pentru inovare și calitatea superioară a produselor noastre. Ne mândrim cu un mediu de lucru dinamic și orientat către rezultate, în care angajații noștri se dezvoltă profesional și contribuie la succesul companiei.

Căutăm un contabil-șef talentat și dedicat să se alăture echipei noastre pentru a contribui la dezvoltarea și creșterea continuă a companiei.

Responsabilități:

  • Înregistrarea și monitorizarea tranzacțiilor financiare în sistemul contabil.
  • Pregătirea și verificarea documentelor contabile și financiare.
  • Realizarea de reconciliere bancară și a altor conturi contabile.
  • Pregătirea și depunerea declarațiilor fiscale și a altor rapoarte obligatorii.
  • Asigurarea conformității cu reglementările contabile și fiscale în vigoare.
  • Participarea la procesele de închidere financiară lunară, trimestrială și anuală.
  • Colaborarea cu echipa financiară și cu alte departamente pentru îmbunătățirea proceselor interne.
  • Suport pentru audituri interne și externe.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul contabilității, finanțelor sau economic.
  • Experiență minimă de 2 ani în contabilitate.
  • Cunoștințe solide ale legislației contabile și fiscale din Rebublica Moldova.
  • Abilități excelente de utilizare a MS Office, în special Excel.
  • Experiența în utilizarea programului 1C.
  • Atenție la detalii și capacitate de a lucra cu date numerice.
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.

Oferim:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și cursuri de formare.
  • Mediu de lucru plăcut și suportiv.
  • Reduceri la produsele noastre cosmetice.
  • Asigurare medicală privată și alte beneficii suplimentare.

Cum să aplici:
Dacă ești pasionat(ă) de contabilitate și îți dorești să faci parte dintr-o companie dinamică și în continuă creștere, trimite CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa hr@medix.md sau asteptam sa ne sunati pe numarul 079308080.

Așteptăm să ne cunoaștem!

E-mail: hr@medix.md
079308080

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть