Contabil-șef adjunct, Chișinău

DOPOMOGA GROUP - RECRUITING COMPANY

24 октября 2024

Кишинев, Чеканы
От 2 лет
Полный день
Университет, институт
На территории работодателя

Clientul nostru, unul din liderii de pe piața Moldovei în producerea și comercializarea produselor din carne și mezeluri, invită în echipă un Contabil-Șef Adjunct cu experiență în industria de producere

CONTABIL-ȘEF ADJUNCT, CHIȘINĂU

Responsabilități principale:

  • Participarea la gestionarea contabilității și a evidenței fiscale a companiei;
  • Pregătirea raportării financiare și controlul respectării legislației fiscale;
  • Optimizarea proceselor contabile și implicarea în automatizarea evidenței;
  • Controlul asupra fluxului documentelor și pregătirea raportărilor manageriale;
  • Interacțiunea cu organele de control etc.

Cerințele fața de candidat:

  • Experiență de minim 2 ani într-o poziție similară într-o companie de producție;
  • Limba Romana - obligatorie;
  • Studii superioare în contabilitate, finanțe sau economie;
  • Cunoștințe avansate ale legislației contabile și fiscale;
  • Experiență în utilizarea programelor contabile (1C Vers.8);
  • Atenție la detalii, responsabilitate și capacitate de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • O activitate stabilă într-o companie în plină dezvoltare;
  • Salariu competitiv și pachet social complet;
  • Dezvoltare profesională și condiții de muncă confortabile.

Condițiile de lucru:

  • Graficul de lucru: Luni-Vineri, 8:30 - 18:00;
  • Oficiul modern, situiat pe strada Industriala, mun. Chișinau;
  • În subordine - echipa din 5 persoane;
  • Se subordoneaza Contabilului Șef.

Vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la: dopomogamoldova@gmail.com.
Detalii la 078808500

E-mail: dopomogamoldova@gmail.com
078808500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть