Ghid turistic la producere, Chișinău

DOPOMOGA GROUP - RECRUITING COMPANY

14 октября 2024

Clientul nostru o companie mare de producere cu o prezență semnificativă pe piețele internaționale ce se mândrește cu o gamă variată de produse, se află în căutarea unui coleg pentru poziția de:

GHID TURISTIC LA PRODUCERE, CHIȘINĂU

Responsabilități:

  • Prezentarea istoriei companiei și a produselor sale;
  • Familiarizarea clienților cu caracteristicile diverselor tipuri de produse;
  • Explicarea procesului de producție și a etapelor acestuia;
  • Participarea la îmbunătățirea continuă a excursiilor pentru a crește interesul și implicarea vizitatorilor, precum și pentru a crea adepți ai mărcilor companiei;
  • Colaborarea cu echipele de marketing și comunicare pentru dezvoltarea și introducerea de noi produse suvenire;
  • Vânzări de mărfuri în magazinul de cadouri;
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și interacțiunea cu departamentul financiar;
  • Controlul stocurilor și organizarea proviziilor de suveniruri.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare într-un domeniu similar va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleze;
  • Persoană active, sociabilă pentru a organiza, executa și dezvolta continuu tururile și magazinul de cadouri;
  • Excelente abilități de vorbire și exprimare în public;
  • Capacitatea de a găsi contact cu clienții;
  • Experiența ca ghid turistic este binevenită, dar nu este obligatorie.

Beneficiile companiei:

  • Oportunitatea de dezvoltare profesională în domeniul dat;
  • Ambianță de lucru plăcută într-o echipă de profesioniști;
  • Grafic de muncă de luni până vineri de la 8:00-16:30 (program flexibil de muncă);
  • Bonus anual și lunar;
  • Prânz achitat din partea companiei;
  • Și alte beneficii și bonusuri plăcute.

Dacă simțiți că dețineți abilitățile și experiența necesare pentru a îndeplini acest rol, vă rugăm să trimiteți CV-ului dvs. la adresa de e-mail: dopomoga.staffing@gmail.com indicând denumirea poziției vacante „Ghid turistic”. Pentru informații suplimentare, nu
ezitați să ne contactați la numărul de telefon: +373 78 708 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
(+373) 787 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть