Brand Manager

Magazinul multibrand de produse cosmetice BEAUTY FACTORY, importator oficial al brandului FLORMAR în Republica Moldova este în căutare de:

Despre Noi: Suntem o companie de top în domeniul vânzării produselor cosmetice, recunoscută pentru diversitatea și calitatea produselor noastre. Scopul nostru este de a oferi clienților o experiență de cumpărare excepțională și produse care să răspundă celor mai înalte standarde de frumusețe și îngrijire.

Descrierea Postului: Căutăm un Brand Manager talentat și experimentat care să se alăture echipei noastre dinamice. Persoana potrivită va avea un rol esențial în dezvoltarea și implementarea strategiilor de brand, asigurându-se că imaginea și valorile companiei noastre sunt comunicate eficient pe piață.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de brand pentru a crește notorietatea și fidelitatea clienților.
  • Monitorizarea și analizarea pieței pentru a identifica tendințele și oportunitățile de creștere.
  • Coordonarea campaniilor de marketing și promovare, inclusiv colaborarea cu agențiile de publicitate și media.
  • Gestionarea bugetului de marketing și monitorizarea performanței campaniilor.
  • Colaborarea cu echipele de vânzări, dezvoltare produs și alte departamente pentru a asigura coerența și succesul strategiilor de brand.
  • Monitorizarea și raportarea KPI-urilor legate de performanța brandului și ajustarea strategiilor în consecință.

Cerințe:

  • Experiență de minim 3 ani în managementul de brand, preferabil în industria cosmeticelor sau a produselor de frumusețe.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Capacitatea de a analiza date și de a lua decizii bazate pe insight-uri.
  • Abilități puternice de leadership și gestionare a echipelor.
  • Creativitate și gândire strategică.
  • Cunoașterea tendințelor actuale din industria cosmeticelor și a preferințelor consumatorilor.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ.
  • Discounturi atractive la produsele noastre cosmetice.

Cum să Aplici: Dacă ești pasionat de industria cosmeticelor și ai abilitățile și experiența necesară pentru a contribui la succesul brandului nostru, te invităm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa hr@medix.md sau sună-ne la nr. 079308080.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm cum poți contribui la creșterea și succesul brandului nostru!

E-mail: hr@medix.md
Telefon: 079308080

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть