Brand Manager

Rofilena

28 октября 2024

Кишинев
От 2 лет
От 15 000 До 30 000 MDL
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

Compania Rofilena – cel mai mare distribuitor de produse pentru saloane si clinici de frumusete este in cautare de:

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de brand pentru a crește notorietatea și fidelitatea clienților.
  • Cercetarea pieței și analizarea comportamentului consumatorilor pentru a ajusta strategiile de brand în funcție de tendințe
  • Coordonarea campaniilor de marketing și promovare, inclusiv colaborarea cu agențiile de publicitate și media.
  • Promovarea produselor cosmetice, consumabilelor si a produselor pentru medicina estetica.
  • Vizite la saloane de frumusete si clinici cu scopul informarii despre sortimentul si particularitatile ale produselor companiei.
  • Organizarea si desfasurarea meselor rotunde, prezentarilor si altor evenimente cu scopul promovarii produselor.

Cerinte fata de candidat:

  • Experiență de minim 2 ani în managementul de brand, preferabil în industria cosmeticelor sau a produselor de frumusețe.
  • Studii in domeniul medicinei, biologiei, chimiei sau cosmetologiei prezinta un avantaj.
  • Bun communicator.
  • Orientat catre rezultat.
  • Capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan și de a respecta termenele limită.
  • Posedarea unui permis de conducere este binevenita.

Conditii:

  • Salariu competitiv: 15000 – 30000 lei.
  • Compensarea cheltuielilor pentru telefonie mobila, internet.
  • Reduceri la produsele si serviciile in domeniul frumusetii.
  • Serviciu interesant in domeniul frumusetii si a esteticii.
  • Colectiv unit si atmosfera de lucru placuta.
  • Posibilitatea studiilor gratuite in cadrul companiei (treninguri, seminare).
  • Program de lucru full time.

Trimiteti CV cu poza indicand pozitia pe adresa e-mail: n.lozovan@rofilena.md

Telefon: +373 693 79 855
E-mail: n.lozovan@rofilena.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Brand Manager marketing

Moldtelecom • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Orbico • 23 октября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть