Arhitect începător (Construcții Civile și Industriale)

easy hire

23 октября 2024

Кишинев
Можно без опыта
От 10 000 До 20 000 MDL
Полный день
Университет, институт
На территории работодателя

Suntem în căutare de:

Suntem o companie de construcții industriale metalice, recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în sectorul agro-industrial și comercial. Căutăm un Arhitect începător (Construcții Civile și Industriale) talentat pentru a se alătura echipei noastre din subdiviziunea de proiectare. Suntem gata să investim în instruirea și dezvoltarea ta!

Ce este important pentru noi:

  • Studii superioare în Arhitectură, Construcții sau Inginerie Civilă (finalizate sau în curs de finalizare).
  • Cunoștințe avansate în ArchiCad sau Revit.
  • Editare grafică în Corel Draw și Photoshop.
  • Experiența în proiectarea construcțiilor civile și industriale reprezintă un avantaj.
  • Viziune și mindset creativ, inițiativă.
  • Abilități excelente de lucru în echipă.
  • Auto-disciplină, perseverență și responsabilitate la locul de muncă.
  • Portofoliu cu proiecte realizate (reprezintă un avantaj).

Responsabilități:

  • Crearea conceptului architectural al obiectivului.
  • Realizarea modelelor informative BIM pe baza sarcinii oferite de ASP, folosind softuri speciale (Revit, ArchiCad).
  • Elaborarea desenelor tehnice pentru compartimente PG, POC, SA.
  • Comunicarea și colaborarea cu echipa de ingineri, constructori și alți specialiști implicați în proiect pentru a asigura calitatea proiectului în execuție.
  • Participarea la supravegherea de autor.

Oferim:

  • Suntem o adevărată echipă, derulăm de peste 10 ani proiecte investiționale publice mari, diverse și de portofoliu.
  • Cazare Gratuită din contul companiei!
  • Pachet salarial competitiv; salariul se negociază la angajare în funcție de calificare și experiență, ajustat în funcție de volumul de lucru/proiect.
  • Angajare oficială în conformitate cu prevederile Codului Muncii al RM.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă unită și dinamică.
  • Instruire corporativă și oportunități pentru dezvoltare profesională.

Expediați CV-ul la adresa de e-mail: cv@easyhr.md.
Oferim detalii la nr. de telefon: 068 400 744.

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail: cv@easyhr.md
068 400 744

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть