Collection Assistant / Asistent Back Office (500€)

People Partner

9 Septembrie 2024

Clientul nostru este o companie internațională specializată în domeniul turismului, care pune la dispoziție clienților săi сele mai bune soluții de top pentru planificarea călătoriei.

Suntem în căutarea unui Collection Officer (Back Office Assistant), care se va ocupa de verificarea tranzacțiilor, facturilor, pentru clientul nostru.

Responsabilități:

  • Vei verifica rezervările deja efectuate verificând corectitudinea datelor incluse în sistem;
  • Vei monitoriza înregistrările tranzacțiilor efectuate, asigurându-te de corectitudinea și precizia acestora;
  • Vei rezolva situații și propune soluții legate de aranjamentele de călătorie;
  • Te vei asigura că toate invoisurile (facturile) făcute pentru zbor, cazare și alte servicii legate de călătorie au fost înregistrate cu succes în sistem și plata a fost efectuată.

Cerințe:

  • Experiența de lucru nu este obligatorie dar va constitui un avantaj;
  • Aptitudini analitice și rezolvare de probleme;
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Program de activitate de Luni pana Vineri: 11:00 - 20:00/20:30;
  • Atenție excelentă la detalii;
  • Cunoșterea limbii Române și Ruse;
  • Competențe excelente de comunicare și scriere în limba Engleză - nivel mediu și Italiană - la un nivel de B1.

Beneficii:

  • Oficiu amplasat în centrul orașului cu toate facilitățile asigurate;
  • Angajare oficială conform Codului Muncii din Moldova;
  • Salariu 500euro/net la care se va adauga al 13-lea salariu;
  • Trainingul va fi asigurată de către companie;
  • Întregul suport și ghidaj la toate etapele dezvoltării;
  • Oportunități de creștere profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să ne trimită CV-ul la adresa de email: office@peoplepartner.md, indicând în subiectul scrisorii funcția pentru care aplicați: ,,Ticketing Executive Officer/ Agent de Turism”. Pentru informații suplimentare ne puteți contacta și la numărul de telefon: +(373) 76 500 600.

E-mail: office@peoplepartner.md
(+373) 76 500 600

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide