Administrator Platformă Cashback | Cashback Platform Administrator

People Partner

9 Septembrie 2024

Clientul nostru este o companie internațională specializată în soluțiile de cashback, (un mijloc inovator de fidelizarea clienților) este în căutarea unui coleg pentru următorul rol:

Pe cine căutăm:

  • Studii superioare finalizate în următoarele domenii (de ex. Filologie, Limbi și literaturi străine, Interpretări și Traduceri, Jurnalism, Științe ale Comunicării etc.);
  • Proaspăt absolvenți;
  • Experiența de lucru pe un rol similar constituie un avantaj dar nu este obligatorie;
  • O abordare orientată spre învățare și tehnologie;
  • Dorință de creștere și dezvoltare;
  • Atenție excelentă la detalii;
  • Deschidere către nou și de a învăța lucruri noi;
  • Nivel de limba engleză avansat (C1).

Responsabilități:

  • Te vei asigura că utilizatorii de platformă sunt actualizați cu informațiile corecte și la zi;
  • Vei oferi suport clienților;
  • Vei procesa tickete prin Service Desk;
  • Vei gestiona sarcini legate de soluțiile de suport;
  • Vei adaugă & valida magazinele online (online stores) în baza de date a partenerului nostru;
  • Vei comunica cu diverși parteneri pentru a obține comisioane mai bune pentru fidelizarea clienților.

Condiții de muncă:

  • Oficiu dotat cu toate necesare;
  • Calculator, echipament de lucru, instrumentele și aplicațiile sunt puse la dispoziție de către angajator;
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv, începând de la 500$/net - 800$/net, cu posibilitatea de revizuire anuală;
  • Program de lucru full -time;
  • Experiență de învățare cu potențial de creștere.
  • Locul de muncă se află pe str. Valea Trandafirilor, sec. Botanica.

Dacă te regăsești printre сele menționate mai sus, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: office@peoplepartner.md însoțit de o scrisoare de motivație în limba engleză și vom fi bucuroși să aflăm mai multe despre tine și experiența ta.

Pentru mai multe detalii și la nr. de telefon: +(373) 76 500 600.

E-mail: office@peoplepartner.md
+(373) 76 500 600

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide