Agent Rezervare Bilete de Avion cu Limba Italiană / Fără Experiență (600 €)

People Partner

9 Septembrie 2024

Clientul nostru internațional specializat în domeniul turismului, care oferă clienților săi experiențe de călătorie excepționale, este în căutarea unui coleg, pentru rolul de:

Responsabilități:

  • Vei efectua rezervarea călătoriei pentru clienți, utilizând sistemul GDS și portalurile de rezervare a biletelor de avion;
  • Vei planifica călătoriile conform preferințelor și constrângerilor financiare din partea clienților;
  • Vei efectua și confirma rezervările pentru zbor.

Cerințe pentru candidați:

  • Posibil fără experiență anterioară de lucru;
  • Abilități excelente de utilizarea PC;
  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Abilități bune de comunicare verbală și scrisă în limba Engleză - nivel mediu, italiană - nivel B2-C1;
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu rapid și dinamic;
  • Pasiune pentru călătorii și orientarea către client.

Beneficii:

  • Oficiul este amplasat pe str. Tighina 65;
  • Angajare oficială conform legislației din Republica Moldova;
  • Salariu: 600 euro/net la care se va adauga al 13-lea salariu;
  • Compania este rezidentă IT Park;
  • Program de lucru: Full time;
  • Training asigurat de către companie;
  • Oportunitatea de creștere și dezvoltare profesională.

Ne puteți trimite CV-ul Dvs. la adresa de email: office@peoplepartner.md specificând în subiectul mesajului funcția pentru care aplicați "Agent Rezervare Bilete de Avion cu Limba Italiană (Fără experiență/ Travel Agent Reservation and Ticketing with Italian".
Detalii și la numărul de telefon: +(373) 76 500 600.

E-mail: office@peoplepartner.md
+(373) 76 500 600

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide