Specialist Epilare Laser 18000 lei +

Lia Aesthetic Clinic

16 Сентября 2024

Clinica cosmetologică Lia Aesthetic Clinic angajează:

Suntem in căutarea unui specialist în epilare laser cu experiență de cel puțin un an, care va lucra cu utilajul Elysion Pro U. Ne dorim o persoană prietenoasă și capabilă să gestioneze eficient orice situație dificilă, oferind mereu un serviciu de calitate pacienților noștri.

Despre noi:
La Lia Aesthetic Clinic, suntem o clinică acreditată de Ministerul Sănătății, echipată cu tehnologii de top pentru a oferi rezultate excepționale pacienților noștri. Ne dedicăm sa oferim cele mai avansate servicii dermatologice și cosmetologice, într-un mediu prietenos și profesist. Dacă vrei să te alături unei echipe pasionate și să contribui la excelență, Lia Aesthetic Clinic este locul ideal pentru tine.

Noi îți oferim:

  • Grafic de muncă: Marți - Sâmbătă (Duminică și Luni sunt zile libere).
  • Prețuri de sinecost la procedurile clinicii.
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști pasionați și dedicați.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală, inclusiv cursuri de perfecționare și seminare gratuite.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.
  • Reduceri și avantaje considerabile la serviciile și produsele clinicii.

Responsabilitățile tale:

  • Evaluarea nevoilor pacienților privind epilarea laser.
  • Realizarea tratamentelor de epilare laser.
  • Monitorizarea progresului și ajustarea tratamentelor în funcție de nevoile individuale.
  • Asigurarea unui standard ridicat de igienă și siguranță în cadrul procedurilor.
  • Consilierea pacienților cu privire la îngrijirea post-procedură și la eventualele efecte secundare.
  • Păstrarea echipamentelor în stare optimă și menținerea unui spațiu de lucru curat și ordonat.
  • Participarea activă la formarea și dezvoltarea profesională continuă.

Cerințele postului:

  • Experiență în epilare laser de cel putin un an.
  • Cunoștințe despre tipurile de piele și reacțiile acestora la tratamentele laser.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
  • Atenție la detalii și un standard înalt de igienă și profesionalism.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu alți membri ai personalului clinicii.

Aplicare:
Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te invităm să ne trimiți CV-ul la - hr@liaclinic.md.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть