Operator Suport Clienti Online

Lia Aesthetic Clinic

16 Сентября 2024

Suntem în căutare de:

Despre noi:
La Lia Aesthetic Clinic, suntem dedicați să oferim cele mai bune servicii dermatologice și cosmetologice pentru a ajuta pacienții noștri să se simtă și să arate extraordinar. Acum, căutăm o persoană organizată și comunicativă care să se alăture echipei noastre pentru a gestiona interacțiunile cu pacienții prin intermediul rețelelor sociale și a asigura o experiență excelentă pentru fiecare dintre aceștia.

Responsabilități:

  • Gestionarea mesajelor și comentariilor primite pe rețelele sociale ale clinicii (Facebook, Instagram, etc.).
  • Răspuns prompt și profesionist la întrebările și solicitările pacienților.
  • Contactarea telefonică a pacienților pentru confirmarea și organizarea programărilor.
  • Gestionarea calendarului de programări și coordonarea cu echipa clinicii pentru a asigura o organizare eficientă.
  • Monitorizarea recenziilor online și gestionarea feedback-ului pacienților.
  • Menținerea unei comunicări deschise și eficiente cu pacienții, atât online cât și telefonic.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Experiență în gestionarea rețelelor sociale și a interacțiunilor online.
  • Capacitatea de a organiza și coordona programări într-un mod eficient.
  • Atitudine pozitivă, orientată către pacient și dorința de a oferi un serviciu de calitate.
  • Experiența anterioară într-un rol similar reprezintă un avantaj.
  • Capacitatea de a lucra bine în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan.

Oferim:

  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
  • Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare.

Aplicare:
Dacă ești o persoană organizată si comunicativă, te invităm să ne trimiți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email - hr@liaclinic.md. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть