Specialist (ă) în publicitate și vânzări

Instituția Publică Compania „TELERADIO-MOLDOVA” angajează:

Cerințele postului:

  • Studii superioare în domeniul vânzărilor, marketing, publicitate sau alte domenii relevante;
  • Experiență în domeniu este binevenită, însă nu este obligatorie. Compania noastră are programe interne de training;
  • Excelente abilități de comunicare, de gândire analitică, organizațională și creativă;
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzare și negociere.

Responsabilități:

  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții, partenerii și agenții de publicitate externă;
  • Negocierea și încheierea contracte de vânzare și acordare a serviciilor;
  • Asigurarea și creșterea vizibilității Companiei pe piața media audiovizuală;
  • Organizarea și promovarea evenimentelor;
  • Analiza și gestionarea stocul de materiale promoționale;
  • Identificarea și propunerea modalităților de îmbunătățire a experienței online a vizitatorilor;

Beneficii:

  • Angajare oficială;
  • Pachet salarial competitiv;
  • Un mediu de lucru pro activ;
  • Oportunități nelimitate de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Bonusuri.
  • Angajăm și studenți

Dacă sunteți interesat (ă) de această ofertă de lucru, vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail angajare@trm.md, pentru detalii suplimentare ne puteți contacta la numărul de telefon: 022 721 866, 060 214898.
Vă rugăm să luați în considerare că doar candidații selectați vor fi contactați.

E-mail: angajare@trm.md
Telefon: 022 721 866, 060 214898

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть