Șef Serviciu Transport și Logistică

Agrofin Management

1 октября 2024

Angajăm:

Suntem în căutarea unui Șef Serviciu Transport și Logistică dedicat și experimentat, care să se alăture echipei noastre. Persoana selectată va avea sub coordonare directă: atelierul de deservire și reparații auto, parcul auto dotat cu frigidere, tehnica specială și transportul pentru angajați.

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și gestionarea eficientă a activităților din cadrul serviciului de transport și logistică;
  • Monitorizarea și optimizarea gestiunii parcului auto, inclusiv a tehnicii speciale, pentru a asigura eficiența și siguranța proceselor de lucru;
  • Supervizarea întreținerii și reparațiilor vehiculelor din parc (service auto);
  • Gestionarea transportului angajaților, asigurând respectarea normelor de siguranță și punctualitate;
  • Colaborarea cu ceilalți șefi de departamente/servicii pentru a optimiza procesele logistice și pentru a răspunde necesităților organizaționale;
  • Planificarea și controlul costurilor asociate cu activitățile logistice și de transport;
  • Asigurarea conformității cu reglementările legale privind transportul și siguranța rutieră.

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul ingineriei sau alt domeniu relevant;
  • Experiență de minim 3-5 ani într-o poziție de conducere similară;
  • Cunoștințe solide despre gestionarea parcului auto, inclusiv întreținerea tehnică a vehiculelor și coordonarea transportului;
  • Abilități excelente de planificare, organizare și management de echipe;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide și de a gestiona eficient resursele;
  • Cunoștințe privind legislația în domeniul transportului și siguranței rutiere;
  • Permis de conducere categoria B (alte categorii reprezintă un avantaj).

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și bine pregătită;
  • Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale;
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Mediu de lucru modern și stimulativ.

Dacă ești interesat și consideri că te potrivești cerințelor de mai sus, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email recrutare@floreni.md sau contactează-ne +373 60576304.

E-mail: recrutare@floreni.md
Telefon: +373 60576304

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть