Operator introducere, prelucrare și validare date

Agrofin Management

15 октября 2024

Angajăm:

Avicola Floreni SLR, specializată în creșterea și vânzarea cărnii de pui, caută un nou coleg/colegă pentru poziția de Operator introducere, prelucrare și validare date.

Responsabilități:

  • Introducerea și actualizarea corectă a datelor în sistemele interne.
  • Verificarea și validarea informațiilor (comenzi, stocuri).
  • Menținerea evidenței precise a ducomentelor și rapoartelor comerciale.
  • Gestionarea corenspondenței comerciale și a altor documente administrative.

Cerințe:

  • Experiență anterioara pe o poziție similară reprezintă un avantaj.
  • Cunoștințe bune de operare PC (MS Office - Excel, Word, 1C).
  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual cât și în echipă.
  • Disponibilitatea de a lucra într-un mediu dimanic.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu stabil.
  • Prânz din cadrul companiei.
  • Transport gratuit.
  • Mediu de lucru profesionist și dinamic.

Dacă ești interesat și consideri că te potrivești cerințelor de mai sus, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email recrutare@floreni.md sau contactează-ne pe numarul de telefon +373 60576304.

E-mail: recrutare@floreni.md
Telefon: +373 60576304

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть