Registrator Medical sect. Telecentru

MedExpert

17 октября 2024

Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

 Responsabilități:

  • deservirea și consultarea clienților privind serviciile prestate;
  • înregistrarea electronică într-un program specializat;
  • pregătirea rezultatelor investigațiilor efectuate și transmiterea acestora către clienți.

 Cerințe:

  • studii medicale – obligatoriu;
  • experiență de muncă – minim 1 an;
  • amabilitate, comunicabilitate
  • flexibilitate, dorința de a invăța lucruri noi;
  • orientare spre client;
  • cunoașterea obligatorie a limbilor româna si rusă;
  • abilități dezvoltate de lucru la calculator.

 Beneficii:

  •  reducere la toate serviciile companiei;
  •  salariul atractiv;
  •  posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
  •  lucrul într-o echipă de profesionişti;
  •  mediu activ şi dinamic;
  •  un loc de munca confortabil.

Va rugam sa expediati CV-ul la adresa: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 0686390203

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть