Reprezentant Medical | Manager Vanzari

MedExpert

18 Сентября 2024

Suntem lideri în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.
Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Responsabilități:

  • Promovarea imaginii și serviciilor prestate de companie în conformitate cu cerințele și standardele aprobate;
  • Efectuarea studiilor de piață: identificarea noilor clienți și menținerea relațiilor cu clienții deja existenți;
  • Organizarea și desfășurarea prezentărilor;
  • Promovarea activă a noilor servicii oferite de companie;
  • Realizarea numărului de vizite și a targhet-ului de vînzări stabilit.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate în unul din domeniile: Medicină, Chimie, Biologie;
  • Experienţă profesională anterioară constituie un avantaj;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Abilități excelente de comunicare, convingere, negociere și promovare a produsului;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și independent;
  • Responsabilitate și orientare spre rezultat;
  • Disponibilitate pentru deplasări;
  • Permis de conducere cat. B.

Oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Reducere la toate serviciile companiei;
  • Oportunitate de creștere profesională;
  • Posibilități de instruire și perfecționare din contul companiei;
  • Telefon, PC, automobil de serviciu;
  • Program de lucru flexibil;
  • Mediu activ și dinamic.

E-mail: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть