Operator intrare (nu vânzări)

Aiva.Group

16 октября 2024

Angajăm:

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române (obligatoriu) și a limbii ruse vorbită
  • Experiență de lucru cu PC-ul
  • Responsabilitate, capacitate de învățare, atenție, punctualitate

Responsabilități:

  • Preluarea unor apeluri rare din România
  • Verificarea lucrărilor designerilor
  • Căutarea informațiilor pe internet
  • Ajutor colegilor (resetarea parolelor, înlocuirea dispozitivelor periferice)
  • Introducerea datelor

Condiții:

  • Salariu în prima lună 8000 lei, următoarele luni negociabil
  • Loc de muncă echipat la birou în centrul Chișinăului
  • Program de lucru 5/2 de la 08:00 la 17:00, o oră pauză de prânz, weekend-ul - sâmbătă și duminică
  • Angajare oficială conform Codului Muncii al Republicii Moldova
  • Colectiv prietenos și conducere adecvată

Telefon: 022011275
E-mail: hr@aiva.group

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть