Manager vânzări prin telefon fără experiență

Aiva.Group

16 октября 2024

Jooble - #2 worldwide job platform

AIVA Group – este compania specializată în promovarea afacerilor online. În prezent, dezvoltăm mai mult de 15 proiecte e și promovăm peste 500 de site-uri ale clienților noștri din Rusia, Kazahstan, Republica Moldova, Belarus, Uzbekistan, China, etc.

Jooble este proiectul care momentan îl dezvoltăm! Jooble - cea mai mare platformă de joburi din România cu peste 3 000 000 utilizatori lunar (ro.jooble.org) și TOP 2 platformă la nivel mondial, prezentă în 69 țări! Te dorim în echipa noastră de specialiști ca să dezvoltăm proiectul împreună!

Ce așteptăm de la tine:

  • Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
  • Înalte abilități de comunicare;
  • Dorința de a lucra și a avea un venit decent cu rezultate uimitoare;
  • Operare PC la nivel de utilizator.

Responsabilitățile tale:

  • Promovarea serviciilor companiei pe piața României;
  • Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect.

În schimb noi oferim:

  • Partea fixă 8000;
  • Program de muncă flexibil: Luni-Vineri 8:00-17:00;
  • Post de muncă în cadrul unui colectiv tânăr, dinamic și activ;
  • Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes.

Telefon: 076730555
E-mail: hr@aiva.group

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть