Office Manager

Imexagro SRL

25 октября 2024

Кишинев, Центр
От 1 года
От 15 000 До 20 000 MDL
Полный день
Любое образование
На территории работодателя

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

Responsabilități

  • Coordonarea strictă a agendei Directorului general, conform cerințelor zilnice, organizând întâlnirile la timp și asigurând invitația persoanelor conform zilei și a orei potrivit programului coordonat;
  • Îndeplinirea lucrărilor de secretariat (primirea și înregistrarea corespondenței întreprinderii, preluarea, transmiterea, multiplicarea, redactarea inscrisurilor dictate de șefi, clasarea documentelor, înregistrarea corespondenței etc.) cât și a altor sarcini administrative;
  • Oferirea informatiilor cu privire la serviciile firmei clientilor și/sau potentialilor clienti;
  • Verificarea funcționalității echipamentelor de birou și de afaceri cu asigurarea lucrativă a echipamentului tehnic pentru petrecerea ședințelor de lucru etc;
  • Organizarea călătoriilor și deplăsărilor: rezervare bilete, rezervări hotel etc.;
  • Participarea la organizarea de evenimente corporative;
  • Organizarea și asigurarea evenimentelor de afaceri (întâlnirea oaspeților/clienților și deservirea ciai/cafea, pregătire pentru întâlniri și ședințe);
  • Recepționarea apelurilor telefonice (clienți, parteneri) și în cazul persoanelor terțe redirecționarea apelurilor.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Experiența de muncă în domeniu minim 1 an;
  • Cunoaştere a limbilor: română, rusă;
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris (constituie un avantaj);
  • Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
  • Abilități de organizare, planificare și coordonare;
  • Abilități de comunicare și a etichetei de afaceri;
  • Capacitate de planificare, stabilirea priorităţilor pe sarcini și respectarea termenelor limită.

Se oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii
  • Programul de lucru: Luni - Vineri, de la 08-00 până la 17-00
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive

Oficiu: Mun. Chișinău, Str. Columna 174

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть