Manager SMM / Reels Maker | SMM-менеджер / Reels-мейкер

Platformacar

16 октября 2024

Angajăm:

Compania RapiRentCar caută un Reels Maker creativ.

Vă invităm în echipa noastră pe un specialist SMM competent, responsabil și creativ, care va prelua sarcina de a crea și edita Reels pentru rețelele noastre sociale și va contribui la creșterea recunoașterii brandului, a nivelului de loialitate și a vânzărilor.

Regim de lucru: part-time, format remote.

Ce veți face:

  • Crearea conținutului: dezvoltarea, filmarea și editarea conținutului creativ și informativ pentru publicarea în rețelele sociale, inclusiv texte, imagini, videouri și story-uri. Editarea story-urilor și Reels-urilor;
  • Elaborarea planului de conținut pentru săptămână/lună împreună cu marketerul;
  • Abilitatea de a utiliza editori grafici (aplicații pe telefon) pentru pregătirea fotografiilor pentru postare.

Ce așteptăm de la candidat:

  • Experiență în crearea Reels/Shorts;
  • Cunoașterea limbii române este obligatorie!
  • Cunoașterea posibilităților, limitărilor și specificului platformelor sociale;
  • Experiență în SMM de cel puțin 1 an;
  • Creativitate și abordare creativă;
  • Discurs oral și scris corect;
  • Energie, pozitivitate, responsabilitate;
  • Simțul stilului, compoziției, culorilor, vizualitate.

Ce oferim:

  • Salariu + KPI după perioada de testare;
  • Part-time;
  • Format de lucru remote;
  • Încurajăm și prețuim inițiativele;
  • Echipă tânără și prietenoasă, cultură de comunicare ecologică.

În scrisoarea de însoțire, vă rugăm să atașați link-ul către portofoliul dvs. și cazurile de succes (Reels obligatoriu), ne vom contacta în cel mai scurt timp posibil!!!

Candidații respectuoși, fără link-uri către portofoliu, CV-urile nu vor fi luate în considerare.

Компания RapiRentCar ищет креативного reels мейкера.

Мы приглашаем в команду грамотного, ответственного и креативного smm-специалиста, который возьмет на себя съемку и монтаж reels для наших соцсетей и будет постоянно повышать узнаваемость бренда, уровень лояльности и объемы продаж.

Режим работы - частичную занятость, удаленный формат.

Чем предстоит заниматься:

  • Создание контента: разработка, съемка и монтаж креативного и информативного контента для публикации в социальных медиа, включая тексты, изображения, видео и сторис. Монтаж stories и reels;
  • Составлять контент план на неделю/месяц совместно с маркетологом;
  • Умение пользоваться графическими редакторами (приложениями на телефоне), для подготовки фото к постингу.

Что мы ждем от кандидата:

  • Опыт создания Reels/Shorts;
  • Знание румынского языка обязательно!
  • Знание возможностей, ограничений и специфики социальных площадок;
  • Наличие опыта в СММ от 1 года;
  • Креативность и творческий подход;
  • Грамотная устная и письменная речь;
  • Энергичность, позитивность, ответственность;
  • Чувство стиля, композиции, цвета, визуальная насмотренность.

Что предлагаем:

  • Оклад + KPI после тестового периода;
  • Частичная занятость
  • Удаленный формат работы;
  • Приветствуем и поощряем инициативы;
  • Дружный молодой коллектив, экологичная культура коммуникации.

В сопроводительном письме прикрепи ссылку на свое портфолио и успешные кейсы (обязательно reels), мы свяжемся с тобой в ближайшее время!!!

Email: platformacar.hr01@gmail.com
Telefon: +37360665557

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо