Consultant Financiar

Arron

25 сентября 2024

Arron - Service Centrul specializat în deservirea tehnicii de calcul HP, Canon, Acer, Asus, Apple anunță concurs pentru funcția de:

Te invităm să te alături echipei noastre ca și Consultant Financiar!

Suntem o companie specializată în reparații de telefoane, televizoare și laptop-uri, iar acum căutăm un profesionist care să ne ajute să gestionăm eficient aspectele financiare și să contribuie la creșterea companiei noastre.

Responsabilități principale:

  • Planificarea bugetară și monitorizarea cheltuielilor pentru a asigura optimizarea resurselor
  • Gestionarea fluxurilor de numerar: intrări și ieșiri de bani
  • Verificarea comenzilor și alocarea corectă a fondurilor în funcție de nevoile operaționale
  • Confirmarea și urmărirea transferurilor bancare
  • Pregătirea și analiza rapoartelor financiare periodice
  • Colaborarea strânsă cu celelalte departamente pentru o gestionare eficientă a resurselor financiare

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul financiar sau contabilitate
  • Experiență de minimum 2 ani într-un post similar
  • Cunoștințe solide în gestionarea bugetelor și fluxurilor de numerar
  • Abilități avansate de utilizare a pachetelor software financiar-contabile
  • Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Dorință de a învăța lucruri noi și de a contribui activ la dezvoltarea companiei

Ce oferim:

  • Salariu competitiv, corelat cu experiența și competențele tale
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-o industrie dinamică
  • Mediu de lucru colaborativ și deschis la idei noi
  • Stabilitate și perspective de creștere pe termen lung

Dacă ești o persoană analitică, atentă la detalii și dornică să își pună amprenta în cadrul unei echipe dedicate, te invităm să aplici!

Trimite CV-ul tău la hr@arron.md sau contactează-ne la 060599409 pentru mai multe detalii.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să creștem împreună!

E-mail: hr@arron.md
060599409

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть