Consultant financiar-bancar clienți IMM Front Office

BC "Energbank" SA angajează:

Principalele atribuții:

  • Promovarea și vânzarea produselor/serviciilor bancare;
  • Analiza, evaluarea potențialilor clienți, prospectarea pieții;
  • Atragerea clienților IMM și Micro la deservire, consultarea și deservirea clienților IMM;
  • Elaborarea și prezentarea ofertelor clienților IMM;
  • Acordarea produselor creditare destinate clienților IMM;
  • Monitorizarea și administrarea portofoliului sucursalei/agenției de credite acordate clienților IMM;
  • Îndeplinirea obiectivelor comerciale stabilite;
  • Promovarea imaginii Băncii.

Cerințe faţă de candidați:

  • Studii superioare în domeniul economic/ medii de specialitate;
  • Experiență în domeniul bancar sau vânzări – preferabil;
  • Cunoașterea limbii române obligator, opțional a limbii ruse și engleze;
  • Orientarea spre client, rezultat și calitate;
  • Responsabilitate, atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Rezistență la stres și operativitate în lucru.

Beneficiile oferite de către bancă:

  • Salariu competitiv;
  • Formări şi team building-uri;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si profesionistă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională şi perspective de creștere în carieră.
  • Autonomie în luarea deciziilor;
  • Consolă de jocuri PlayStation pentru momente de relaxare;
  • Cafea și ceai disponibile în birouri;
  • Angajare oficială și pachet social avantajos;
  • Oportunitatea de a beneficia de credite preferențiale;
  • Sistem de bonusare pentru performanțe remarcabile.

Persoanele interesate sunt invitate să prezinte CV-ul prin e-mail: hr@office.energbank.com.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть