Chelner / Официант 12000-15000 de lei

Doriți să faceți parte din echipa noului nostru restaurant confortabil, cu o atmosferă de căldură și gust acasă? Căutăm un angajat energic și responsabil pentru poziția de Chelner!

Condiții:

  • Program: 3 zile lucrate / 3 zile libere în rotație;
  • Salariu 12 000 - 15 000 lei  și bacșișuri;
  • Transport acasă plătit de companie;
  • Perioadă de stagiu plătită;
  • Angajare oficială, pachet complet de beneficii sociale.

Responsabilități:

  • Primirea și ghidarea oaspeților la masă;
  • Consultarea oaspeților cu privire la meniu și băuturi;
  • Preluarea comenzilor și transmiterea acestora în bucătărie;
  • Servirea mâncărurilor și băuturilor;
  • Încasarea facturilor și gestionarea plăților;
  • Menținerea curățeniei și ordinii în sala de mese.

Cerințe:

  • Amabilitate și atitudine prietenoasă față de oaspeți;
  • Experiență în domeniul serviciilor de ospătărie;
  • Excelente abilități de comunicare;
  •  Limba română și limba rusă!

Dacă sunteți interesat de această oportunitate de a deveni parte din echipa noastră prietenoasă într-un restaurant unde se apreciază confortul de acasă și o bucătărie excelentă, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră specificând poziția dorită sau să sunați la numărul 060777582.

Хотите стать частью нового уютного ресторана с атмосферой домашнего тепла и вкуса? Мы ищем энергичного и ответственного сотрудника на позицию Oфицианта!

Условия:

  • График: посменный 3/3;
  • Заработная плата 12 000 - 15 000 лей  и чаевые;
  • Транспорт до дома оплачивается компанией;
  • Оплачиваемая стажировка;
  • Официальное трудоустройство, полный соц. пакет.

Функционал:

  • Приветствие и сопровождение гостей к столу;
  • Консультация по меню и напиткам;
  • Принятие заказов и их передача на кухню;
  • Подача блюд и напитков;
  • Оплата счетов и обработка платежей;
  • Поддержание чистоты и порядка в зале.

Требования:

  • Вежливость и дружелюбное отношение к гостям;
  • Опыт работы в сфере обслуживания;
  • Отличные коммуникативные навыки;
  • Русский и румынский язык!

Если вы заинтересованы в этой возможности стать частью нашей дружной команде в ресторане, где ценятся домашний уют и отличная кухня отправьте ваше резюме с указанием желаемой должности или позвоните по номеру 060777582.

Tel: 060777582

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо