Specialist suport clienți cu limba română

Compania Viatel dă start la o poziție noua “Manager relații cu clienții”.

Căutăm un manager pentru lucrul cu clienții, expert în comunicare și dornic să ajute în rezolvarea tuturor nevoilor clienților noștri.

Program disponibil:

  • Luni-Vineri  de la 9:00-18:00, 10:00-19:00 sau 11:00-20:00
  • *o sâmbătă pe lună lucrăm între 8:00-14:00. Pentru compensare,  primiți o zi liberă în cursul săptămânii.

Scopul acestei poziții este de a prelua apeluri de intrare și de a răspunde la e-mailuri pentru a oferi susținere și asistență în soluționarea situațiilor (întrebărilor) legate de servicii poștale.

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor de intrare
  • Asigurarea deservirii rapide și de calitate a clienților
  • De a răspunde într-un mod profesionist și în timp util la întrebările și cererile clienților
  • Lucrul cu baza de date, introducerea exactă a informației în CRM

Cerințe:

  • Nivel fluent de vorbire a limbii Române
  • Abilități de comunicare orală și scrisă profesională
  • Orientare către client
  • Experiență anterioară în domeniul serviciului de suport telefonic sau al relațiilor cu clienții (avantaj)
  • Cunoștințe bune de utilizare a calculatorului (Microsoft Office, chat, e-mail)
  • Capacitatea de a gestiona situații dificile și de a găsi soluții
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu colegii din diverse departamente

La noi, vei avea oportunitatea de a te dezvolta continuu și de a-ți îmbunătăți abilitățile de comunicare, gestionare și rezolvare a problemelor. Oferim un mediu de lucru prietenos, un salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

Dacă te consideri potrivit pentru acest rol și ești gata să te alături echipei noastre , trimite CV-ul hr@viatelbpo.com, sau ne poți contacta la numărul 060 668 003.

E-mail: hr@viatelbpo.com
060668003

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide