Muncitor în Construcții Rețele de Apeduct și Canalizare

Valdcongrup S.R.L.

10 octombrie 2024

Suntem în căutare de:

Responsabilități:

  • Lucrări de construcție a rețelelor de apeduct și canalizare
  • Colaborarea cu colegii

Cerințe:

  • Experiență anterioară în construcții (preferabil)
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta instrucțiunile
  • Disponibilitate pentru program flexibil și deplasări

Beneficii:

  • Salariu competitiv - de la 15 000 lei
  • Pachet social complet
  • Oportunități de formare profesională
  • Program de lucru stabil
  • Echipamente și unelte de lucru asigurate

Dacă te consideri potrivit acestui job, aplică aici, sau direct prin apel: +373 78664664.

E-mail: valdcongrup@gmail.com
Telefon: +373 78664664

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide