Менеджер по продажам | Manager vinzari
Telemarket.md

28 septembrie 2024

Наша компания ищет преданного и опытного менеджера по продажам климатической техники, чтобы присоединиться к нашей динамичной команде.

Основные требования к кандидатам:

  • Знание русского и румынского языков.
  • Высшее образование.
  • Способность работать самостоятельно и принимать решения самостоятельно.
  • Навыки общения и ведения переговоров, как в устной, так и в письменной форме.
  • Ориентация на достижение и превышение поставленных целей.
  • Опыт продаж (в области климатических технологий-большое преимущество).

Обязанности:

  • Консультирование клиентов в торговом зале и по телефону.
  • Подбор техники по потребностям заказчика.
  • Работа в офисе + выездная на объекты заказчиков.
  • Выполнение планов продаж.

Предоставляем:

  • Привлекательный пакет заработной платы, включая фиксированную зарплату и бонусы в зависимости от производительности.
  • Бесплатное обучение;
  • Гибкий график;
  • Динамичная рабочая среда с профессиональной и преданной командой;
  • Возможность продвижения в компаниях в соответствии с производительностью и потенциалом;
  • Работа на полный рабочий день.

Шаг 1: Нажми «связаться без CV» и мы перезвоним в течение дня или отправь CV.
Шаг 2: Пригласим для встречи с руководителем;
Шаг 3: Оперативно вернемся с ответом и пригласим на оформление
Наш телефон: +373 68 888 906. ЗВОНИ!!!
Наш сайт: telemarket.md

Compania noastra, cauta Manager de Vanazari tehnica climaterica  dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor rusă și română la nivel de vorbire;
  • Studii  medii,superioare;
  • Capacitatea de a lucra independent si de a lua decizii in mod autonom;
  • Abilitati de comunicare si negociere, atat verbal cat si in scris;
  • Orientare catre atingerea si depasirea obiectivelor stabilite;
  • Experiența în vânzări (în domeniul tehnologiei climatice este un mare avantaj.

Responsabilități:

  • Consultarea vizitatorilor cu scopul de a vinde produsele companiei conform necesităților lor;
  • Crearea documentelor operaționale pe parcursul lucrului cu cartela clientului;
  •  Lucrul cu debitorii și asigurarea achitării în termenii cuveniți;
  • Completarea datelor necesare pentru aprecierea eficienții și productivității;
  • Implementarea noilor tehnici de vînzari, promovarea promoțiilor și ofertelor actual.

Oferim:

  • Posibilitatea de a lucra într-o companie cu o reputație solidă pe piață.
  • Un pachet salarial atractiv, inclusiv un salariu fix și bonusuri în funcție de performanță.
  • Instruire gratuită;
  • Program flexibil;
  • Un mediu de lucru dinamic, cu o echipă profesionistă și dedicată;
  • Posibilitate de avansare in cadrul companii in functie de performanta si potential.

Pasul 1: Faceți clic pe "contact fără CV", si noi in decursul zilei revenim cu un sunet, sau trimite-ti  CV-ul dumneavoastra la (adaugati posta electronica).
Pasul 2: Vă invităm pentru intilnire cu managerul principal;
Pasul 3:Revenim cu un raspuns sigur, in foarte scurt timp.

Numărul de telefon: +373 68 888 906 CONTACTATI-NE!!!
Web Site: telemarket.md

068 888 906
hr@telemarket.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide