Medic Veterinar

Agrofin Management

14 octombrie 2024

Angajăm:

Descrierea postului:
Fabrica noastră specializată în creșterea și comercializarea cărnii de pui este în căutarea unui Medic Veterinar dedicat și pasionat, care să se alăture echipei noastre. Oferim oportunități excelente de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și modern.

Cerințe:

  • Diplomă de medic veterinar și drept de liberă practică.
  • Experiență în domeniul aviculturii reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel bun (scris și vorbit)
  • Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor.
  • Flexibilitate și dorință de a învăța și a se adapta noilor tehnologii și standarde.

Responsabilități:

  • Monitorizarea stării de sănătate a efectivului de păsări.
  • Implementarea și monitorizarea programelor de sănătate și siguranță pentru animale.
  • Colaborarea cu echipa de producție și asigurarea respectării normelor sanitare veterinare.
  • Supravegherea și optimizarea procedurilor de igienă și biosecuritate.

Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Mediu de lucru prietenos și modern.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și specializare continuă.
  • Stabilitate și contract pe termen lung.

Dacă ești interesat și consideri că te potrivești cerințelor de mai sus, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de email recrutare@floreni.md sau contactează-ne pe numarul de telefon +373 60576304.

E-mail: recrutare@floreni.md
+373 60576304

Alte anunțuri publicate de această companie