Manager Relații Clienți

ROCMAN

6 octombrie 2024

Compania Sun Prints anunță un post vacant pentru funcția de:

Despre noi:

Sun Prints este o tipografie specializată în imprimarea multicoloră și aplicarea imaginilor pe obiecte de interior, elemente de decor, materiale publicitare și diverse tipuri de acoperiri. Din 2011, ne-am consolidat poziția ca partener de încredere, oferind servicii de calitate, livrate la timp.

Responsabilități:

  • Gestionarea eficientă a procesului de vânzare pentru produsele și serviciile noastre de imprimare (indoor și outdoor);
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu clienții;
  • Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție prin consultanță personalizată;
  • Negocierea condițiilor comerciale și încheierea contractelor;
  • Monitorizarea pieței și identificarea de noi oportunități de vânzare.

Ce căutăm:

  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Experiență sau cunoștințe în domeniul produselor poligrafice (avantaj);
  • Atitudine pozitivă, responsabilitate și orientare spre rezultate;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Capacitatea de a utiliza Word, Excel și de a te adapta rapid la noi tehnologii.

Ce oferim:

  • Mediu de lucru creativ și dinamic;
  • Proiecte interesante și provocatoare;
  • Salariu motivant, plus bonusuri în funcție de performanță;
  • Angajare oficială full-time, cu toate beneficiile legale.
Condiții de muncă:
  • Regim de muncă: 9:00 - 18:00 - de luni până vineri;
  • Angajare oficială;

Dacă ești o persoană comunicativă, orientată spre rezultate și dornică de a lucra într-o companie cu perspective internaționale, te invităm să te alături echipei Sun Prints!

Trimite-ne CV-ul tău la: hr@rocman.org.

Te așteptăm în echipa noastră!

Email: hr@rocman.org

Alte anunțuri publicate de această companie