Manager proiect E-commerce

Bpay

16 Septembrie 2024

Angajăm:

Vrei să te realizezi la o funcție de conducere în vânzări? Ești o persoană ambițioasă cu capacități de lider și îți dorești o provocare nouă? Atunci așteptăm să faci parte din echipa noastra!

Cerințe:

  • Abilități de Vânzări și Negociere
  • Comunicare Persuasivă
  • Tehnici de Vânzare
  • Experiență minim 3 ai în activitate
  • Cunoașterea limbilor române și rusă, engleza - reprezintă un avantaj

Responsabilități:

  • Analiză și Raportare
  • Dezvoltarea de strategii pe termen lung pentru creșterea vânzărilor
  • Coordonarea Echipei
  • Dezvoltarea Echipei
  • Înțelegerea Nevoilor Clienților
  • Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților
  • Colaborare

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Oficiu modern în centrul orașului;
  • Grafic de lucru de luni-vineri, de la 09:00 până la 18:00;
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes.

Mediu de lucru în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal.

Dacă îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți gata să vă alăturați echipei noastre, trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail: aurelia.mihailov@bpay.md
cu subiectul "Manager proiect E-commerce".

Alte anunțuri publicate de această companie