Manager achiziții și import (Chisinau)

Columna Logistic SRL

28 septembrie 2024

Angajăm:

COLUMNA  LOGISTIC  este unul dintre cei mai mari  furnizori de profile PVC si accesorii  din MOLDOVA. Sistemele noastre de profil PVC vă permit să creați ferestre și uși funcționale și estetice pentru locuințele, birourile, spațiile comerciale și industriale, asigurând siguranța și izolarea fonică și termică excelentă. Gama noastră de produse este reprezentată de mărcile: WDS, OLIMPIA, AXOR, IMAT, IQ etc.

Responsabilități:

  • Negocierea și încheierea acordurilor cu furnizorii;
  • Dirijarea procesului de transportare a mărfurilor;
  • Analiza pieții.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Abilități excelente de organizare, comunicare și negociere;
  • Cunoașterea limbii române, ruse și engleze (obligatoriu); cunoașterea limbii italiene va constitui un avantaj;
  • Posedarea aplicațiilor MS Office(Word, Excel) și 1C;
  • Atenție la detalii, gîndire logico-matematică;
  • Experiență de lucru cu un volum mare de informații, lucru cu documentele.

Compania oferă:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu motivant
  • Pachet social complet;
  • Oportunitatea dezvoltării într-un mediu de profesioniști, colectiv unit și productiv.

CV-urile,se trimit la e-mail. v_burca@columnalogistic.md
web/site: www.columnalogistic.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide