Inginer proiectant de mobilă

Stillferro

9 Septembrie 2024

Angajăm:

Suntem în căutare de un proiectant cu experiență și responsabil pentru a lucra în producția de mobilă.

Cerințe fața de candidați:

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunoasterea programei AutoCad Classical/Mechanical, Inventor;
  • Experiență într-un post similar.

Responsabilități:

  • Elaborarea desenelor tehnice și a documentației tehnice complementare;
  • Cunoașterea terminologiei materialelor utilizate și tehnologia acestora;
  • Completarea specificațiilor;
  • Pregătirea proiectului.

Vă oferim:

  • Contract de muncă pe termen nedeterminat;
  • Salariu competitiv, discutat la interviu;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Posibilitatea de a lucra cu o echipă dinamică și experimentată în producerea mobiliei.
  • Posibilitatea de a lua prînzul la cafeneaua situată chiar pe teritoriul companiei (cu restituirea a 50 % din cost);

Dacă considerati ca sunteți candidatul potrivit, noi vă așteptăm cu drag în echipa noastră. Pentru aceasta, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail: hr@tronex.md

Telefon de contact: 06046833.
Program de lucru: L-V, de la orele 8:00-17:00.
Adresa noastră: șoseaua Balcani 3A

E-mail: hr@tronex.md
Telefon: 060468333

Alte anunțuri publicate de această companie