Consultant Vânzări Samsung

HR-Consulting

18 Septembrie 2024

HR-Consulting (www.search4staff.com) on behalf of its client, is looking for a highly professional candidate to fulfill the position of:

Descrierea jobului:

  • Promovarea și vânzarea produselor Samsung în magazinele de electronice și electrocasnice;
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai bune soluții;
  • Atingerea obiectivelor lunare de vânzări.

Cerințe principale:

  • Abilitatea de a învăța și memora rapid specificațiile produselor;
  • Motivație pentru a obține rezultate;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

Oferta pentru candidat:

  • Instruire și dezvoltare profesională într-o companie internațională;
  • Pachet salarial atractiv, incluzând un sistem de motivare și bonusuri corelate cu performanța;
  • Program de lucru: 09:00 - 18:00, 5 zile pe săptămână (luni și marți – zile libere).

Dacă sunteți interesați, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa: tv90@search4staff.com.
Număr de contact: +373 60 422 844

E-mail: tv90@search4staff.com
Telefon: +373 60 422 844

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide