Chelner

Don Cezar

18 octombrie 2024

Reţeaua de restaurante Don Cezar anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de:

Chelner

Cerințe / responsabilități:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de vorbire fluentă
  • Experiența reprezintă un avantaj
  • Atenție, responsabilitate, disciplină
  • Dorința de a învăța
  • Abilități de comunicare și de a lucra în echipă
  • Orientare către clienți și satisfacerea nevoilor acestora
  • Exprimare corectă și capacitatea de a susține o conversație
  • Atitudine binevoitoare și amabilă
  • Consultarea oaspeților, dacă este necesar, despre băuturi și meniu
  • Preluarea comenzilor și deservirea promtă cu respectarea standardelor de calitate

Condiții:

  • Program de lucru: program flexibil de lucru în ture
  • Angajare oficială
  • Pachet social

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de email: rs1902@mail.ru
Informații suplimentare la telefon: 079438009

Требования и обязанности:

  • Свободное владение румынским и русским языками
  • Опыт является преимуществом
  • Внимание, ответственность, дисциплинированность
  • Желание обучаться
  • Коммуникабельность и навыки работы в команде
  • Ориентация на клиента и удовлетворение его потребностей
  • Умение поддержать разговор
  • Любезное и доброжелательное отношение
  • Консультирование гостей, при необходимости, по напиткам и меню
  • Прием заказов и оперативное обслуживание в соответствии со стандартами качества

Условия:

  • График работы: гибкий, посменный
  • Официальное трудоустройство
  • Социальный пакет

Если Вы заинтересованы в данной вакансии, просим прислать CV на email: rs1902@mail.ru
Дополнительная информация по телефону: 079438009

E-mail: rs1902@mail.ru
079438009

Alte anunțuri publicate de această companie