Bioinginer Medical

MedExpert

18 Septembrie 2024

Noi suntem lideri domeniul distribuției, instalării și întreținerii echipamentelor medicale, precum și în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.

Compania este în dezvoltare continuă și, din acest motiv, suntem în căutarea unui coleg nou în funcția de:

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de mentenanţă şi întreţinere a Dispozitivelor Medicale și Echipamentelor ale Companiei;
  • Instalarea şi punerea în funcţiune a Dispozitivelor Medicale și Echipamentelor livrate clienților;
  • Deservirea tehnică în perioada garanţiei şi post garanţie;
  • Menţinerea înregistrărilor referitoare la lucrările de mentenanţă, dar și altor lucrări efectuate;
  • Instruirea utilizatorilor de Dispozitive Medicale și Echipamente;
  • Menținerea informațiilor documentate în conformitate cu standardele internaționale implementate în cadrul Companiei.

Cerințe:

  • Studii tehnice (preferential, absolvent al facultăţii de Bioinginerie medicală);
  • Cunoaşterea Dispozitivelor Medicale și Echipamentelor și a cerințelor și principiilor de mentenanţă ale acestora;
  • Experienţă relevantă în domeniu de minim 2 ani (va constitui un avantaj);
  • Orientare spre rezultat,  performanță, implicare şi capacitate de a face faţă unor sarcini complexe;
  • Capacitate de analiză şi sinteză, abilităţi demonstrate de planificare;
  • Posesor permis de conducere cat. B obligatoriu.

Beneficii:

  • Reducere la toate serviciile companiei;
  • Pachet salarial motivat;
  • Posibilități de instruire și perfecționare a abilităților profesionale, atât în țară, cît și peste hotare;
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Grafic de lucru: luni-vineri;
  • Posibilitate de autorealizare și dezvoltare a carierei.

Va rugam sa expediati CV-ul
la adresa: resurse.umane@imunotehnomed.md
Telefon: 068690203

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide