Barista

Îți dorești să ai parte de o experiență autentică și să împărtășești dragostea ta pentru cafea cu oaspeții Poetry Coffeeshop?

Ești un barista talentat și pasionat?

Cu doar 2xDA ești deja mai aproape de echipa ta !

Dacă mai vii și:

  • Cu experiență relevanta în domeniul preparării cafelei;
  • Cu abilități dezvoltate de comunicare și orientare către nevoile clienților;
  • Cu capacitatea de a lucra eficient în echipă;
  • Cu dorinta de a oferi fiecărui client o experință frumoasă chiar și în timpul perioadelor aglomerate.

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Prepararea și servirea cafelei conform standardelor noastre;
  • Asigurarea unei experiențe pozitive clienților noștri prin comunicare amabilă și asistență în alegerea cafelei;
  • Menținerea unei atmosfere prietenoase și relaxante in incinta localului;
  • Asigurarea curățeniei și a ordinii în zona de lucru conform standardelor de igienă;
  • Utilizarea eficienta a materiei prime si bunurilor consumabile;
  • Respectarea regulilor de comert.

Noi îți oferim:

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională prin organizarea sesiunilor de instruire;
  • Participarea la concursuri naționale și internaționale, pentru că nu ne ținem de bariere;
  • Salariu motivant, iar acesta nu e doar un fel de a spune;
  • Bonus de performanță, tocmai pentru că știm să răsplătim lucrul bine făcut;
  • Benificii relevante;
  • O echipă în care dinamismul, bunăvoința și profesionalismul nu lipsesc.

Lasă-ne să te cunoaștem !

Trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: welcome@poetrycoffeeshop.md sau contactează-ne la numărul: 060201001.

E-mail: welcome@poetrycoffeeshop.md
Telefon: 060201001

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide