Asistent chirurgie plastică

Suntem în căutare de:

Anunțăm poziția vacantă de Asistent chirurgie plastică care va contribui la bunăstarea pacienților.

Despre noi
Suntem o companie de top care implementează cu ajutorul tehnologiei de ultimă generație tratamente care redau zâmbetul și bucuria de a trăi.

Oferim 2 tipuri de servicii: stomatologice și chirurgie estetică.

Descrierea jobului

Pe postul de Asistent chirurgie plastică vei fi responsabil:

  • Să asiști în timpul procedurilor;
  • Să pregătești pacienții pentru intervenție;
  • Să pregătești și să sterilizezi echipamentele și materialele conform protocoalelor de siguranță;
  • Să asiști în în sala de operație (menținerea unui câmp operator steril, manipularea instrumentelor chirurgicale, asistența în manipularea țesuturilor și gestionarea suturilor);
  • Să completezi fișele medicale cu toate detaliile relevante ale intervenției chirurgicale și recuperării pacientului;
  • Să îngrijești pacienții postoperatoriu, să explici instrucțiunile pentru recuperare;
  • Să colaborezi cu echipa medicală (chirurgul, anestezistul) pentru a asigura un mediu sigur și eficient pentru pacient.

Vei fi privilegiat, în cazul în care:

  • Ai experiență anterioară într-un mediu de chirurgie plastică (reprezintă un avantaj);
  • Ai competențe de gestionare a echipamentelor și instrumentelor chirurgicale;
  • Ai capacitatea de a lucra în echipă (chirurgi, asistenți medicali, personal administrativ);
  • Ai abilități excelente de comunicare.

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:

  • Oferim salariu competitiv și pachet de beneficii;
  • Program de lucru: luni - vineri 8:30 - 18:00, sâmbătă 8:30 - 14:00;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și instruire continuă;
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email hr.magnumclinic@gmail.com, cu tema email „Vreau să lucrez la Magnum Clinic în calitate de Asistent chirurgie plastică.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide