Asistent/ă de educator/are

Startica

19 Septembrie 2024

Angajăm:

Grădinița privată STARTICA anunță deschiderea unui post vacant de Asistent/ă de educator/are.

Responsabilități:

  • Suport în organizarea și desfășurarea activităților educative, alături de educator;
  • Supravegherea și îngrijirea copiilor în timpul activităților zilnice;
  • Asistență în pregătirea materialelor didactice și în organizarea activităților recreative;
  • Monitorizarea dezvoltării copiilor și oferirea de feedback educatorului principal;
  • Comunicarea eficientă cu părinții și echipa educativă.

Cerințe:

  • Studii medii (sau superioare ) în domeniul pedagogiei, educației sau psihologiei;
  • Experiență anterioară în lucrul cu copiii (constituie un avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Răbdare, empatie și atenție la nevoile individuale ale copiilor;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile educatorului principal.

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut și colaborativ;
  • Oportunități de formare și dezvoltare profesională;
  • Salariu atractiv, în funcție de experiență;
  • Program flexibil.

Cum aplici:
Trimite CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email: info@startica.md până la data de 30 septembrie 2024

Pentru informații suplimentare, ne puteți contacta la telefon: 061200111.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la formarea noilor generații!

Telefon: +373 612 00 111
E-mail: info@startica.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide