Asamblor mobila

Lumi Mobila Design Stil

9 Septembrie 2024

Angajăm:

Descrierea funcției
Căutăm Asamblor care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Lumi și să îmbunătățim performanța.

Despre noi
Suntem compania Lumi, creatori de bucătării și mobilier la comandă. Punem accent pe calitatea și autenticitatea produselor noastre.
Suntem în continuă creștere, din acest motiv, avem deschis noul nostru showroom în cadrul căruia tindem să aducem la realitate visele clienților noștri.

Responsabilitati:

  • Asamblare de mobilier în atelier conform schiței;
  • Pregătirea comenzii spre livrare:

Cerințe:

  • Experiență în domeniu;
  • Onest responsabil și disciplinat;
  • Abilitatea de a citi schițe;
  • Capacitatea de a găsi soluții non-standard.

Compania oferă:

  • Salariu motivant achitat per metru pătrat;
  • Angajare oficială;
  • Pachetul social;
  • Program de lucru 5/7, de la 9 pina la 18.
  • Instruire, pentru a cunoaște metoda de lucru în companie;

Așteptăm CV dvs la adresa de email lumi.md.office@gmail.com sau puteți telefona direct la numărul de telefon 078122052.

E-mail: lumi.md.office@gmail.com
Telefon: 078122052

Alte anunțuri publicate de această companie