Asamblor Carcase Mobila Moale

Angajăm:

TANDEM - Pasiune pentru calitate
Anunț de Angajare - Asamblor Carcase Mobilă Moale

Locație:Chișinău, Moldova
               Strada Petricani 15/1

Profilul Candidatului:

  • Experiență în domeniu.
  • Capacitatea de a îndeplini sarcinile fizice și operaționale ale postului.

Responsabilități:

  • Asamblarea carcaselor pentru mobilă moale (paturi, canapele), conform instrucțiunilor pentru fiecare model și a planului de lucru.
  • Respectarea instrucțiunilor de lucru și alinierea la standardele de calitate ale companiei.
  • Menținerea locului de muncă curat și ordonat.

Oferta:

  • Salariu net între 15 000 și 30 000 MDL, variabil în funcție de volumul, tipul și numărul comenzilor efectuate.
  • Prima lună de instruire este la salariu fix.
  • Angajare oficială.
  • Echipă tânără și prietenoasă.
  • Reduceri la produsele companiei.

Cum să Aplicați: Trimiteți CV-ul dvs. la adresa hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Asamblor Carcase Mobilă Moale”. Pentru mai multe detalii, sunați la telefonul: 0 780 27 775.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la succesul continuu al Grupului TANDEM!

Telefon: 0 780 27 775
E-mail: lilianatandemhr@gmail.com

Web: www.tandem.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide