Ajutor operator la cuptor
Vetropack

8 octombrie 2024

Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internationala Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan international de solutii pentru ambalajele din sticla.

Descrierea postului
  • Tine evidenta procesului de fierbere a sticlei
  • Efectuiaza mentinerea si reparatia cuptorului
  • Duce evidenta a regimului de temperatura
  • Tine cont de schimbarea filtrelor si controlul temperaturii in timpul procesului de fierbere
  • Grafic de lucru luni-vineri, orele de lucru 8.30-17.00
Cerinte
  • Detnerea cunostintelor cu privire la specificatiile tehnice ale echipamentelor de lucru si ale reactivilor utilizati
  • Studii medii sau superioare in domeniul tehnic
  • Dorinta de invatare, receptivitate la solicitari profesionale
  • Spirit de echipa si capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic
  • Atentie la detalii si responsabilitate
  • Persoana echilibrată, desciplinata
Beneficii
  • Pachet salarial atractiv, prime trimestriale si anuale
  • Tichete de masa (55 lei pe zi), tichete pentru lactate
  • Acces la cantina, cafea, ceai, apa, felul intii gratis
  • Transport de serviciu (de la Botanica si Riscani)
  • Acces la parcare cu locuri disponibile
  • Statie electro de incarcare auto accesibila gratuit
  • Organizarea evenimentelor / team building - maraton, excursie la Orheiul Vechi, etc.)
  • Control medical anual si semianual
  • Dezvoltarea in cariera (posibilitatea de transfer in alt departament)
  • Cadouri de sarbatori
Te asteptam in echipa Vetropack!

Candidatii interesati sunt invitati sa expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau sa ne contacteze la numarul de telefon 079044301, Departament Resurse Umane.

*Prin aplicare, va exprimati acordul privind procesarea datelor D-voastra cu caracter personal si pastrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicarii.
Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.

Nu uitati sa accesati site-ul nostru: https://www.vetropack.com/ro/locuri-de-munca/
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Verificați corectitudinea numarului de telefon

E-mail incorect!

Verificați condițiile de prelucrare a datelor cu caracter personal

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide