Администратор-менеджер по прокату авто (Кагул) | Administrator-Manager pentru închirierea de automobile (Cahul)

Perfect Trade

14 octombrie 2024

Приглашаем на работу:

Заработная плата: от 15,000 лей
График работы: Понедельник — Пятница с 9:00 до 17:00, суббота и воскресенье — гибкий график

Основные обязанности:

  • Управление процессом проката автомобилей в филиале (около 20 машин).
  • Консультации клиентов по вопросам аренды, техническим параметрам и маркам автомобилей.
  • Оформление документов, заключение договоров и контроль оплат.
  • Контроль технического состояния и внешнего вида автомобилей, обеспечение своевременного обслуживания и ремонта.
  • Ведение базы данных, работа с программами и компьютером.

Требования:

  • Обязательное знание русского и румынского языков.
  • Грамотная устная и письменная речь.
  • Знание марок автомобилей и их технических параметров, а также понимание технической части автомобилей.
  • Права категории B.
  • Ответственность и желание развиваться.
  • Умение работать с программами и уверенные навыки работы на компьютере.

Что мы предлагаем:

  • Стабильная заработная плата от 15,000 лей.
  • Возможность гибкого графика на выходных.
  • Официальное трудоустройство и карьерный рост.

Salariu: de la 15,000 lei
Program de lucru: Luni — Vineri de la 9:00 la 17:00, sâmbătă și duminică — program flexibil

Responsabilități principale:

  • Gestionarea procesului de închiriere a automobilelor în filiala (aproximativ 20 de mașini).
  • Consultanță pentru clienți cu privire la închiriere, parametrii tehnici și mărcile automobilelor.
  • Întocmirea documentelor, semnarea contractelor și controlul plăților.
  • Monitorizarea stării tehnice și a aspectului exterior al mașinilor, asigurarea întreținerii și reparațiilor la timp.
  • Gestionarea bazei de date și utilizarea programelor și calculatorului.

Cerințe:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor rusă și română.
  • Abilități excelente de vorbire și scriere.
  • Cunoștințe despre mărcile de automobile și parametrii tehnici, precum și o bună înțelegere a părții tehnice a automobilelor.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Responsabilitate și dorința de a se dezvolta.
  • Competențe solide de utilizare a programelor și calculatorului.

Ce oferim:

  • Un salariu stabil de la 15,000 lei.
  • Posibilitatea unui program flexibil în weekenduri.
  • Angajare oficială și oportunități de creștere în carieră.

E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
Телефон: 060911855

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide