Оператор колл-центра (для привлечения автомобилей на парковку продаж) | Operator Call Center (pentru atragerea de mașini pe parcarea de vânzări)

Perfect Trade

14 octombrie 2024

Приглашаем на работу:

Заработная плата: ставка 7,000 лей + бонусы
График работы: Понедельник — Пятница с 8:30 до 17:30 и одна рабочая суббота в месяц с 10:00 до 14:00

О нас:
Мы — сеть парков по продаже автомобилей, предоставляющая широкий выбор авто для продажи. На наших площадках находится около 600 автомобилей, и мы продолжаем активно расширяться. Наша миссия — предложить клиентам удобный сервис и качественный выбор авто.

Основные обязанности:

  • Звонки клиентам с целью привлечения автомобилей для продажи.
  • Ведение базы данных, работа с клиентскими заявками.
  • Предоставление консультаций по условиям сотрудничества.

Требования:

  • Обязательное знание русского и румынского языков.
  • Отличные знания марок автомобилей.
  • Навыки работы с компьютером.
  • Грамотная письменная и устная речь.
  • Опыт работы с клиентами будет преимуществом.

Что мы предлагаем:

  • Стабильную заработную плату от 7,000 лей с возможностью получения бонусов.
  • Дружелюбную команду и комфортные условия труда.

Salariu: salariu fix 7,000 lei + bonusuri
Program de lucru: Luni — Vineri de la 8:30 la 17:30 și o sâmbătă lucrătoare pe lună de la 10:00 la 14:00

Despre noi:
Suntem o rețea de parcări pentru vânzarea de automobile, oferind o gamă largă de mașini de vânzare. În prezent, pe platformele noastre sunt aproximativ 600 de automobile, și ne extindem în continuare. Misiunea noastră este să oferim clienților un serviciu convenabil și o selecție de calitate a mașinilor.

Responsabilități principale:

  • Apeluri către clienți pentru a atrage mașini destinate vânzării.
  • Gestionarea bazei de date și a cererilor clienților.
  • Oferirea de consultanță cu privire la condițiile de colaborare.

Cerințe:

  • Cunoașterea obligatorie a limbilor rusă și română.
  • Cunoștințe excelente despre mărcile de automobile.
  • Abilități de utilizare a calculatorului.
  • Vorbire și scriere corectă și clară.
  • Experiența în lucru cu clienții constituie un avantaj.

Ce oferim:

  • Un salariu stabil de 7,000 lei cu posibilitatea de a obține bonusuri.
  • O echipă prietenoasă și condiții de lucru confortabile.
  • Angajare oficială.

E-mail: nagoltrans.hr@gmail.com
Телефон: 060911855

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide