Profesor de contabilitate (remote)

Start Contabil
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 5000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: Remote
Angajăm Profesor de Contabilitate (REMOTE)

Responsabilități:
- Predarea cursurilor de contabilitate într-un mod clar și accesibil
- Elaborarea și actualizarea materialelor didactice pentru cursuri
- Evaluarea progresului studenților și oferirea de feedback constructiv
- Organizarea și susținerea sesiunilor de consultanță în grup pentru studenți
- Oferirea răspunsurilor la întrebările studenților
- Participarea activă la dezvoltarea programelor de cursuri și la îmbunătățirea metodologiilor de predare

Cerințe:
- Experiență de lucru ca CONTABIL de minim 3 ani
- Receptivitate și flexibilitate la ghidare
- Persoană deschisă, răbdătoare și cu dorința de a învăța alte persoane
- Predare în limba română

Beneficii:
- Regim REMOTE / Online (preferabil din Chișinău)
- Grafic flexibil, stabilit după timpul profesorului, cu posibilitatea de a alege unul din următoarele intervale de timp:
A) 9:00 - 13:00
B) 13:00 - 17:00
C) 17:00 - 20:00

- Salariu motivant și pachet social
- Materiale didactice pregătite
- Echipă prietenoasă și suport metodic
- Condiții confortabile și sigure
- Part-time (poate fi combinat cu jobul de bază)

Vă rugăm să trimiteți CV-urile la adresa de email cu indicarea intervalului de timp potrivit pentru dvs A, B sau C
startcontabilmd@gmail.com
Persoana de contact:
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide