Barista (550lei/zi)

BLUR CAFE №14580793, 13 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 8000 Până la 10 000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dacă iubești cafeaua, ai abilități excelente de relaționare cu clienții și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, te invităm să aplici!

Avem nevoie de persoane:
- oneste și dornice să lucreze;
- discrete și simpatice;
- punctuale și atente;
- energice și perseverente;
- responsabile și dispuse să învețe.

Responsabilități:
- pregătirea locului de muncă și a echipamentului de lucru pentru începerea activității;
- verificarea stării tehnice a echipamentului încredințat;
- Prepararea cafelelor și a altor băuturi pe bază de cafea
- oferirea de ajutor vizitatorilor în alegerea bucatelor și băuturilor;
- calcularea și recepționarea plăților de la vizitatori cu respectarea disciplinei de casă;
- păstrarea curățeniei la locul de muncă.

Oferim:
- salariu motivant, achitarea zilnic/săptămânal;
- uniformă comodă și stilată;
- mese gratuite la locul de muncă;
- Training-uri și cursuri de specializare;
- Grafic 2/2 sau 3/3 de la 09:00 - 21:00.

Если вы любите кофе, обладаете отличными навыками работы с клиентами и хотите работать в динамичной среде, мы приглашаем вас подать заявку!

Нам нужны люди:
- честные и готовые работать;
- сдержанные и милые;
- пунктуальные и внимательные;
- энергичные и настойчивые;
- ответственные и готовые учиться.

Обязанности:
- подготовка рабочего места и рабочего инвентаря к началу деятельности;
- проверка технического состояния вверенного оборудования;
- приготовление кофе и других напитков на основе кофе;
- оказание помощи посетителям в выборе блюд и напитков;
- расчет и прием платежей от посетителей;
- работа с кассовым аппаратом;
- поддержание чистоты на рабочем месте.

Предлагаем:
- мотивирующая заработная плата, оплата ежедневно/еженедельно;
- удобная и стильная униформа;
- бесплатное питание на работе;
- Тренинги и курсы специализации;
- График 2/2 или 3/3 с 09:00 - 21:00.
Telefon:
+373 697 07 848
Persoana de contact:
Cristina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide