Vînzător în automagazin or. Călărași

Compania COLESO.MD angajează:

Căutăm Reprezentant Vânzări
Ești dinamic și orientat spre rezultate? Alătură-te echipei coleso.md

Căutăm o persoană dedicată care va vizita clienții noștri și le va propune contracte avantajoase.

Responsabilități:
  • Vizitarea clienților și prezentarea ofertelor noastre
  • Încheierea de contracte cu clienți noi și existenți
Cerințe:
  • Abilități excelente de comunicare
  • Experiență în vânzări (constituie un avantaj)
Oferim:
  • Salariu flexibil în dependenta de munca depusa, salariul inițial 7000 Lei.
  • Permis de conducere si transport personal, sau oricare transport posibil (se achita din contul nostru).
Vă puteți apropia pe Str. Alexandru Cel Bun 210.

Telefon: 068691530.

E-mail: director@coleso.md
Telefon: 068691530
Web: www.coleso.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть