Vînzător consultant (Orhei)

Te invităm să faci parte din echipa noastră:

Suntem o echipă tînără cu mult entuziasm care crește văzînd cu ochii. Ne-am propus să creăm locații în care oricînd poți găsi rechizite de birou originale, cadouri, jucării și suvenire. Misiunea noastră e să-i facem pe oameni fericiți ajutîndu-i să înțeleagă că și lucrurile simple pot aduce fericire. În prezent rețeaua noastră cuprinde 8 magazine. Și este doar începutul!
Acum avem nevoie de o persoană pentru poziția de vînzător consultant la noul nostru magazin în or.Orhei.

Oferim:
  • contract de muncă;
  • un salariu transparent (format din partea fixă + % din vînzările realizate);
  • asigurare medicală.
Responsabilități:
  • oferirea de consultații cu privire la produse, promoții, reduceri, noile achiziții, etc.;
  • recepția produselor conform facturii;
  • aranjarea produselor pe raft;
  • păstrarea ordinii și curățeniei în incinta magazinului.
Cerințe:
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • abilități de comunicare;
  • rezistență la stres;
  • punctualitate.
Program de lucru: 3 zile lucrătoare/3 zile de repaus.

Dacă v-a trezit interesul această ofertă expediați CV-ul la adresa electronică: cv@shopshop.md specificînd în subiectul mesajului „Consultant ORHEI”.

E-mail: cv@shopshop.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть