UX/UI Designer

Power Jan

25 октября 2024

Кишинев
От 3 лет
Полный день
Любое образование
На территории работодателя
Принимаем и людей с инвалидностью

Power Jan angajeaza:

Locație: Chisinau
Tip job: Full-time
Experiență: Minim 3 ani

Căutăm un UX/UI Designer talentat cu minim 3 ani de experiență în domeniu, care să fie creativ, pasionat și capabil să își pună amprenta pe proiectele noastre.

Responsabilități:

  • Crearea și dezvoltarea de interfețe intuitive și atractive pentru utilizatori;
  • Colaborarea cu echipele de dezvoltare și management pentru a livra produse de calitate;
  • Conducerea și gestionarea mai multor proiecte simultan;
  • Cercetarea și înțelegerea nevoilor utilizatorilor pentru a îmbunătăți experiența acestora;
  • Propunerea și implementarea de soluții inovatoare în cadrul proiectelor;
  • Testarea și ajustarea interfețelor pentru o utilizare eficientă și optimă.

Cerințe:

  • Minim 3 ani de experiență în design UX/UI;
  • Abilități excelente de colaborare și lucru în echipă;
  • Experiență în conducerea și dezvoltarea de proiecte multiple;
  • Cunoștințe solide în instrumente de design precum Sketch, Figma, Adobe XD, etc.;
  • Capacitatea de a livra proiecte la timp și de a respecta termenele;
  • Creativitate, atenție la detalii și dorința de a învăța și inova;
  • Cunoașterea principiilor de design centrate pe utilizator.

Ce oferim:

  • Posibilitatea de a lucra la proiecte interesante și inovatoare;
  • Un mediu de lucru deschis și colaborativ;
  • Oportunități de dezvoltare profesională continuă;
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă ești pasionat de design și vrei să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău și portofoliul la office@waiterjan.com.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

UX/UI Дизайнер

Finergy • 16 октября 2024, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть