Tehnolog pentru Producție

Zernoff

22 октября 2024

Кишинев, Ботаника
Любой опыт
По сменному графику

ZERNOFF Ethanol - Căutăm:

ZERNOFF Ethanol, cel mai mare producător de alcool etilic din Moldova și unul dintre cei mai importanți din regiunea Mării Negre, este în căutarea unui Tehnolog pentru a se alătura echipei noastre de profesioniști!

Ce oferim:

  • Angajare și pachet social conform legislației în vigoare;
  • Transport de serviciu;
  • Prânz gratuit;
  • Instruire la locul de muncă;
  • Program de lucru: în ture (4 ture, 12 ore/tură);
  • Locație: Botanica, str. Muncești 793/2.

Responsabilități principale:

  • Asigurarea îndeplinirii planurilor și sarcinilor de producție;
  • Supravegherea și respectarea proceselor tehnologice;
  • Analiza rezultatelor activității de producție;
  • Participarea la procesele de îmbunătățire a producției și a echipamentului tehnologic;
  • Întocmirea documentației de producție.

Cerințe pentru candidați:

  • Studii superioare în domeniul tehnologic.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email hr@zernoff.md sau să ne contactezi la numărul de telefon +37378899978.

Haideți să construim împreună un viitor mai bun!

E-mail: hr@zernoff.md
Теlefon: +37378899978
Site: http://zernoff.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Неверный телефон

Неверный email

Ознакомьтесь с условиями обработки персональных данных

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Выберите вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть